Kdy jet do Hurghada

Kdy je nejlepší časpro cestu do Hurghada? Zde je několik informací, které vám pomohou při rozhodování:

  • Počasí je dobré po celý rok v Hurghada
  • V průměru jsou nejteplejší měsíce červen, červenec, Srpen a Září
  • Hurghada má suché období po celý rok
  • Nejlepší měsíce pro plavání jsou červen, červenec, Srpen, Září a říjen

Chcete-li získat úplné informace o klimatu a počasí v Hurghada v konkrétním měsíci, klikněte na odpovídající řádek níže:

Leden 63°F/72°F
1%
0.2in
únor 65°F/74°F
1%
0.1in
Březen 68°F/79°F
1%
0.1in
Duben 74°F/85°F
1%
0.1in
Květen 77°F/90°F
1%
0in
červen 81°F/95°F
0%
0in
červenec 83°F/99°F
0%
0in
Srpen 85°F/99°F
0%
0in
Září 83°F/95°F
1%
0.1in
říjen 77°F/90°F
1%
0.1in
Listopad 72°F/81°F
1%
0.1in
Prosinec 67°F/74°F
1%
0.2in

Počasí a podnebí v Hurghada

Hurghada a Sharm el-Sheikh v Egyptě má horké a suché podnebí s velmi málo srážkami a horkým létem. A díky blízkosti Rudého moře, který dává městu vánek má Hurghada mírnější příznivé podmínky pro turistické aktivity.

Léto na Hurghadě

Slunečné dny začínají s teplotami kolem 27° C, v polovině dne je teplo na svém vrcholu a večery jsou mnohem zábavnější. Mořský vánek od Rudého moře dělá přijatelnou atmosféru.

Podzim na Hurghadě

Podzimní podnebí Hurghady se vyznačuje výrazným poklesem teplot. Počasí se ochlazuje a podnebí se stává ideálním na prohlídku města a jeho architektonické dědictví. Během tohoto období je počasí v Hurghadě totožné s tím v Káhiře.

Zima na Hurghadě

Oproti Tunisu a Marseille, kde je zima doprovázen skromným srážkami, zima v Hurghadě je bezpochyby nejpříznivější období. Atmosférické podmínky jsou pohodlnější s menší změnou teploty během dne.

Jaro na Hurghadě

Na rozdíl od Asuánu, kde je v tomto období velké teplo, Hurghada navzdory vzrůstu teplot na konci zimy má poměrně příznivé klima. Tím pádem je podnebí Hurghady během tohoto období ideální pro objevování města a jeho divů, zejména teplé a suché klima, které charakterizuje počasí v Hurghadě je snesitelnější.

Hurghada : Hurghada


Grafy: teplota a srážky v Hurghada

Na grafech níže si můžete zobrazit průměrné sezónní hodnoty v Hurghada – minimální a maximální venkovní teplotu, riziko a měsíční objem srážek, průměrné hodnoty denního sluneční svitu, teplotu moře, relativní vlhkost vzduchu za každý měsíc v roce.

Venkovní teplota

Srážky (dešťové srážky)

Denní sluneční hodiny

Teplota moře

Vlhkost vzduchuEgypt: Mapa

Objeví se Hurghada na mapě níže modrou ikonou. Ostatní města nebo místa v Egyptě se na mapě objevují černým symbolem. Umístěte kurzor pro informace o klimatu.

Chargement en cours
Legenda: Hurghada další místa

Doporučeno pro vás:

Důležitá města v Egyptě

Zobrazit úplný seznam měst

Změna jednotek