Letenky do Egypt z letiště Praha

Průměrná cena za let do Egypt z letiště Praha je 8692 CZK (zpáteční letenka). Liší se od 7627 CZK (Hurgáda) do 9954 CZK (Marsá Alam) v závislosti na cíli. Informace níže vám umožní znát průměrnou cenu letů Praha-Egypt průměrně po celý rok a měsíc po měsíci, stejně jako nejlepší čas na nákup letenek do různých měst: Káhira, Hurgáda, Marsá Alam a Šarm aš-Šajch.

Město Průměrná cena Nejlevnější měsíce pro cestování
Káhira8741 CZKleden, únor (nejlevnější), březen, květen, říjen, listopad
Hurgáda7627 CZKleden (nejlevnější), únor, březen
Marsá Alam9954 CZKleden (nejlevnější), únor, září
Šarm aš-Šajch8419 CZKleden, únor (nejlevnější), březen, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

Cena zpátečního letenky Praha-Egypt měsíc po měsíci

Měsíc Průměrná cena Náš názor
Leden5745 CZK na 8271 CZKdobrá cena
únor5696 CZK na 8791 CZKdobrá cena
Březen6116 CZK na 9335 CZKsprávná cena
Duben8444 CZK na 10994 CZKvysoká cena
Květen7057 CZK na 9187 CZKsprávná cena
červen7330 CZK na 9484 CZKsprávná cena
červenec8914 CZK na 11688 CZKvysoká cena
Srpen9236 CZK na 15971 CZKvelmi vysoká cena
Září7553 CZK na 8766 CZKsprávná cena
říjen8122 CZK na 11093 CZKvysoká cena
Listopad5795 CZK na 11192 CZKvysoká cena
Prosinec7231 CZK na 11539 CZKvelmi vysoká cena

Jak jsou tyto údaje vypočítávány?

Zkoumali jsme vzorek 40785 cen letenek z předchozích let na lety do Egypt z Praha a tak můžeme stanovit přesné a důvěryhodné trendy ve vývoji cen na základě různých parametrů. Samozřejmě se ceny mohou lišit z roku na rok, ale sezónní aspekt těchto dat (opakování školních prázdnin, události... z roku na rok) činí tyto statistiky poměrně spolehlivými.


Dobrá cena letu do Egypt z Praha

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Káhiry v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Káhira je 8741 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Káhira.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v čtvrtek

vrať se v pondělí

Analýza dat:

Vydejte se do Káhiry v Egyptě v únoru, abyste získali nejlepší cenu (7726 CZK , úspora 1016 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 8741 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (11366 CZK , což je o 2625 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Káhira a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Hurgády v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Hurgáda je 7627 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Hurgáda.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v pátek

vrať se v středa

Analýza dat:

Vydejte se do Hurgády v Egyptě v lednu, abyste získali nejlepší cenu (6240 CZK , úspora 1387 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 7627 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (9236 CZK , což je o 1610 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Hurgáda a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Marsá Alam v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Marsá Alam je 9954 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Marsá Alam.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v sobota

vrať se v středa

Analýza dat:

Vydejte se do Marsá Alam v Egyptě v lednu, abyste získali nejlepší cenu (8271 CZK , úspora 1684 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 9954 CZK ). Vyhněte se cestě v prosinci, který je statisticky nejdražší (11539 CZK , což je o 1585 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Marsá Alam a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Šarm aš-Šajchu v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Šarm aš-Šajch je 8419 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Šarm aš-Šajch.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v sobota

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Šarm aš-Šajchu v Egyptě v únoru, abyste získali nejlepší cenu (5696 CZK , úspora 2724 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 8419 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (15971 CZK , což je o 7553 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Šarm aš-Šajch a další statistikyKdy koupit letenky do Egypt (z Praha)?

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Káhira

Cena letenek do Káhiry se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Káhiry v úterý. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Káhiry.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Káhiry v Egyptě 8 až 9 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 7454 CZK , což je 1288 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (793 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Káhira a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Hurgáda

Cena letenek do Hurgády se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Hurgády v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Hurgády.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Hurgády v Egyptě 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 7033 CZK , což je 595 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 11 až 12 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (4334 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Hurgáda a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Marsá Alam

Cena letenek do Marsá Alam se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Marsá Alam v čtvrtek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Marsá Alam.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Marsá Alam v Egyptě 3 až 4 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 9187 CZK , což je 768 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 8 až 9 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (2254 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Marsá Alam a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Šarm aš-Šajch

Cena letenek do Šarm aš-Šajchu se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Šarm aš-Šajchu v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Šarm aš-Šajchu.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Šarm aš-Šajchu v Egyptě 5 až 6 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 5869 CZK , což je 2551 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1486 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Šarm aš-Šajch a další statistikyVyměnit měnu