Letenky do Egypt z letiště Praha

Průměrná cena za let do Egypt z letiště Praha je 8909 CZK (zpáteční letenka). Liší se od 7818 CZK (Hurgáda) do 10204 CZK (Marsá Alam) v závislosti na cíli. Informace níže vám umožní znát průměrnou cenu letů Praha-Egypt průměrně po celý rok a měsíc po měsíci, stejně jako nejlepší čas na nákup letenek do různých měst: Káhira, Hurgáda, Marsá Alam a Šarm aš-Šajch.

Město Průměrná cena Nejlevnější měsíce pro cestování
Káhira8960 CZKleden, únor (nejlevnější), březen, květen, říjen, listopad
Hurgáda7818 CZKleden (nejlevnější), únor, březen
Marsá Alam10204 CZKleden (nejlevnější), únor, září
Šarm aš-Šajch8630 CZKleden, únor (nejlevnější), březen, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

Cena zpátečního letenky Praha-Egypt měsíc po měsíci

Měsíc Průměrná cena Náš názor
Leden5889 CZK na 8478 CZKdobrá cena
únor5838 CZK na 9011 CZKdobrá cena
Březen6270 CZK na 9569 CZKsprávná cena
Duben8655 CZK na 11270 CZKvysoká cena
Květen7234 CZK na 9417 CZKsprávná cena
červen7513 CZK na 9721 CZKsprávná cena
červenec9138 CZK na 11980 CZKvysoká cena
Srpen9468 CZK na 16371 CZKvelmi vysoká cena
Září7742 CZK na 8985 CZKsprávná cena
říjen8326 CZK na 11371 CZKvysoká cena
Listopad5940 CZK na 11473 CZKvysoká cena
Prosinec7412 CZK na 11828 CZKvelmi vysoká cena

Jak jsou tyto údaje vypočítávány?

Zkoumali jsme vzorek 40785 cen letenek z předchozích let na lety do Egypt z Praha a tak můžeme stanovit přesné a důvěryhodné trendy ve vývoji cen na základě různých parametrů. Samozřejmě se ceny mohou lišit z roku na rok, ale sezónní aspekt těchto dat (opakování školních prázdnin, události... z roku na rok) činí tyto statistiky poměrně spolehlivými.


Dobrá cena letu do Egypt z Praha

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Káhiry v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Káhira je 8960 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Káhira.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v čtvrtek

vrať se v pondělí

Analýza dat:

Vydejte se do Káhiry v Egyptě v únoru, abyste získali nejlepší cenu (7919 CZK , úspora 1041 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 8960 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (11650 CZK , což je o 2691 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Káhira a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Hurgády v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Hurgáda je 7818 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Hurgáda.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v pátek

vrať se v středa

Analýza dat:

Vydejte se do Hurgády v Egyptě v lednu, abyste získali nejlepší cenu (6397 CZK , úspora 1422 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 7818 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (9468 CZK , což je o 1650 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Hurgáda a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Marsá Alam v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Marsá Alam je 10204 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Marsá Alam.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v sobota

vrať se v středa

Analýza dat:

Vydejte se do Marsá Alam v Egyptě v lednu, abyste získali nejlepší cenu (8478 CZK , úspora 1726 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 10204 CZK ). Vyhněte se cestě v prosinci, který je statisticky nejdražší (11828 CZK , což je o 1625 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Marsá Alam a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Šarm aš-Šajchu v Egyptě

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Šarm aš-Šajch je 8630 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Šarm aš-Šajch.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v sobota

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Šarm aš-Šajchu v Egyptě v únoru, abyste získali nejlepší cenu (5838 CZK , úspora 2792 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 8630 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (16371 CZK , což je o 7742 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Šarm aš-Šajch a další statistikyKdy koupit letenky do Egypt (z Praha)?

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Káhira

Cena letenek do Káhiry se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Káhiry v úterý. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Káhiry.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Káhiry v Egyptě 8 až 9 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 7640 CZK , což je 1320 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (813 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Káhira a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Hurgáda

Cena letenek do Hurgády se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Hurgády v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Hurgády.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Hurgády v Egyptě 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 7209 CZK , což je 610 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 11 až 12 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (4442 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Hurgáda a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Marsá Alam

Cena letenek do Marsá Alam se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Marsá Alam v čtvrtek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Marsá Alam.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Marsá Alam v Egyptě 3 až 4 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 9417 CZK , což je 787 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 8 až 9 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (2310 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Marsá Alam a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Šarm aš-Šajch

Cena letenek do Šarm aš-Šajchu se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Šarm aš-Šajchu v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Šarm aš-Šajchu.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Šarm aš-Šajchu v Egyptě 5 až 6 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 6016 CZK , což je 2615 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1523 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Šarm aš-Šajch a další statistikyVyměnit měnu