Letenky do Tunisko z letiště Praha

Průměrná cena za let do Tunisko z letiště Praha je 8655 CZK (zpáteční letenka). Liší se od 7589 CZK (Tunis) do 9188 CZK (Djerba) v závislosti na cíli. Informace níže vám umožní znát průměrnou cenu letů Praha-Tunisko průměrně po celý rok a měsíc po měsíci, stejně jako nejlepší čas na nákup letenek do různých měst: Tunis, Djerba a Monastir.

Město Průměrná cena Nejlevnější měsíce pro cestování
Tunis7589 CZKleden (nejlevnější), únor, březen, duben, květen, červen, září, říjen, listopad
Djerba9188 CZKleden (nejlevnější), únor, březen, květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec
Monastir9188 CZKleden (nejlevnější), únor, březen (nejlevnější), květen, červen, září, říjen, listopad, prosinec

Cena zpátečního letenky Praha-Tunisko měsíc po měsíci

Měsíc Průměrná cena Náš názor
Leden5990 CZK na 7158 CZKvelmi dobrá cena
únor6346 CZK na 7716 CZKdobrá cena
Březen6498 CZK na 7919 CZKdobrá cena
Duben7539 CZK na 10584 CZKsprávná cena
Květen6422 CZK na 8909 CZKdobrá cena
červen7082 CZK na 8173 CZKdobrá cena
červenec10407 CZK na 13021 CZKvysoká cena
Srpen11727 CZK na 14849 CZKvelmi vysoká cena
Září6701 CZK na 7793 CZKdobrá cena
říjen7107 CZK na 9188 CZKdobrá cena
Listopad6650 CZK na 8275 CZKdobrá cena
Prosinec8452 CZK na 8985 CZKsprávná cena

Jak jsou tyto údaje vypočítávány?

Zkoumali jsme vzorek 23205 cen letenek z předchozích let na lety do Tunisko z Praha a tak můžeme stanovit přesné a důvěryhodné trendy ve vývoji cen na základě různých parametrů. Samozřejmě se ceny mohou lišit z roku na rok, ale sezónní aspekt těchto dat (opakování školních prázdnin, události... z roku na rok) činí tyto statistiky poměrně spolehlivými.


Dobrá cena letu do Tunisko z Praha

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Tunisu v Tunisku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Tunis je 7589 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Tunis.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v úterý

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Tunisu v Tunisku v lednu, abyste získali nejlepší cenu (5990 CZK , úspora 1600 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 7589 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (11727 CZK , což je o 4138 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Tunis a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Djerba v Tunisku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Djerba je 9188 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Djerba.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v čtvrtek

vrať se v čtvrtek

Analýza dat:

Vydejte se do Djerba v Tunisku v lednu, abyste získali nejlepší cenu (7158 CZK , úspora 2031 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 9188 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (13732 CZK , což je o 4544 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Djerba a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Monastir v Tunisku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Monastir je 9188 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Monastir.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v úterý

vrať se v neděle

Analýza dat:

Vydejte se do Monastir v Tunisku v lednu, abyste získali nejlepší cenu (7133 CZK , úspora 2056 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 9188 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (14849 CZK , což je o 5661 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Monastir a další statistikyKdy koupit letenky do Tunisko (z Praha)?

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Tunis

Cena letenek do Tunisu se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Tunisu v neděle. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Tunisu.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Tunisu v Tunisku 3 až 4 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 6650 CZK , což je 940 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1092 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Tunis a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Djerba

Cena letenek do Djerba se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Djerba v sobota. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Djerba.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Djerba v Tunisku 3 až 4 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 8148 CZK , což je 1041 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 7 až 8 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (2462 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Djerba a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Monastir

Cena letenek do Monastir se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Monastir v čtvrtek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Monastir.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Monastir v Tunisku 2 až 3 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 7716 CZK , což je 1473 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1726 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Monastir a další statistikyVyměnit měnu