Letenky do Kypr z letiště Praha

Průměrná cena za let do Kypr z letiště Praha je 4140 CZK (zpáteční letenka). Liší se od 3861 CZK (Nikósie) do 4445 CZK (Pafos) v závislosti na cíli. Informace níže vám umožní znát průměrnou cenu letů Praha-Kypr průměrně po celý rok a měsíc po měsíci, stejně jako nejlepší čas na nákup letenek do různých měst: Nikósie, Pafos a Larnaka.

Město Průměrná cena Nejlevnější měsíce pro cestování
Nikósie3861 CZKleden (nejlevnější), únor, březen, duben, květen, červen, září, listopad, prosinec
Pafos4445 CZKleden, březen (nejlevnější), duben, květen, červen, září
Larnaka4064 CZKleden, únor (nejlevnější), březen, duben, květen, listopad, prosinec

Cena zpátečního letenky Praha-Kypr měsíc po měsíci

Měsíc Průměrná cena Náš názor
Leden3023 CZK na 3099 CZKdobrá cena
únor3023 CZK na 3277 CZKdobrá cena
Březen2997 CZK na 3201 CZKdobrá cena
Duben3607 CZK na 4318 CZKdobrá cena
Květen3099 CZK na 3632 CZKdobrá cena
červen3912 CZK na 4217 CZKsprávná cena
červenec5766 CZK na 6147 CZKvelmi vysoká cena
Srpen5131 CZK na 6934 CZKvelmi vysoká cena
Září3836 CZK na 4191 CZKsprávná cena
říjen4293 CZK na 4826 CZKsprávná cena
Listopad3531 CZK na 4648 CZKsprávná cena
Prosinec3429 CZK na 5283 CZKsprávná cena

Jak jsou tyto údaje vypočítávány?

Zkoumali jsme vzorek 60000 cen letenek z předchozích let na lety do Kypr z Praha a tak můžeme stanovit přesné a důvěryhodné trendy ve vývoji cen na základě různých parametrů. Samozřejmě se ceny mohou lišit z roku na rok, ale sezónní aspekt těchto dat (opakování školních prázdnin, události... z roku na rok) činí tyto statistiky poměrně spolehlivými.


Dobrá cena letu do Kypr z Praha

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Nikósie na Kypru

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Nikósie je 3861 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Nikósie.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v úterý

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Nikósie na Kypru v lednu, abyste získali nejlepší cenu (3099 CZK , úspora 762 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 3861 CZK ). Vyhněte se cestě v červenci, který je statisticky nejdražší (5766 CZK , což je o 1905 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Nikósie a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Pafosu na Kypru

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Pafos je 4445 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Pafos.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v středa

vrať se v středa

Analýza dat:

Vydejte se do Pafosu na Kypru v březnu, abyste získali nejlepší cenu (2997 CZK , úspora 1448 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 4445 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (6934 CZK , což je o 2489 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Pafos a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Larnaky na Kypru

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Larnaka je 4064 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Larnaka.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v úterý

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Larnaky na Kypru v lednu, abyste získali nejlepší cenu (3023 CZK , úspora 1042 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 4064 CZK ). Vyhněte se cestě v červenci, který je statisticky nejdražší (5867 CZK , což je o 1804 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Larnaka a další statistikyKdy koupit letenky do Kypr (z Praha)?

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Nikósie

Cena letenek do Nikósie se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Nikósie v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Nikósie.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Nikósie na Kypru 2 až 3 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 3226 CZK , což je 635 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 11 až 12 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1296 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Nikósie a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Pafos

Cena letenek do Pafosu se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Pafosu v čtvrtek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Pafosu.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Pafosu na Kypru 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 4191 CZK , což je 254 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 6 až 7 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (4090 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Pafos a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Larnaka

Cena letenek do Larnaky se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Larnaky v neděle. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Larnaky.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Larnaky na Kypru 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 3480 CZK , což je 585 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 7 až 8 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (1956 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Larnaka a další statistikyVyměnit měnu