Letenky do Chorvatsko z letiště Praha

Průměrná cena za let do Chorvatsko z letiště Praha je 5762 CZK (zpáteční letenka). Liší se od 4163 CZK (Záhřeb) do 7868 CZK (Pula) v závislosti na cíli. Informace níže vám umožní znát průměrnou cenu letů Praha-Chorvatsko průměrně po celý rok a měsíc po měsíci, stejně jako nejlepší čas na nákup letenek do různých měst: Dubrovnik, Záhřeb, Split, Zadar a Pula.

Město Průměrná cena Nejlevnější měsíce pro cestování
Dubrovnik6269 CZKduben, květen, červen, červenec, srpen, září (nejlevnější)
Záhřeb4163 CZKleden (nejlevnější)
Split6091 CZKzáří (nejlevnější), říjen
Zadar4391 CZKduben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen (nejlevnější)
Pula7868 CZKkvěten (nejlevnější), červen, červenec, srpen, září, říjen

Cena zpátečního letenky Praha-Chorvatsko měsíc po měsíci

Měsíc Průměrná cena Náš názor
Leden3731 CZK na 7716 CZKvysoká cena
únor4036 CZK na 7437 CZKvysoká cena
Březen3909 CZK na 6827 CZKvysoká cena
Duben2944 CZK na 5965 CZKsprávná cena
Květen2285 CZK na 5812 CZKsprávná cena
červen2538 CZK na 6015 CZKsprávná cena
červenec3274 CZK na 7107 CZKsprávná cena
Srpen3351 CZK na 7234 CZKvelmi vysoká cena
Září2538 CZK na 6091 CZKsprávná cena
říjen1574 CZK na 5965 CZKsprávná cena
Listopad3858 CZK na 7817 CZKvysoká cena
Prosinec4137 CZK na 8173 CZKvelmi vysoká cena

Jak jsou tyto údaje vypočítávány?

Zkoumali jsme vzorek 34126 cen letenek z předchozích let na lety do Chorvatsko z Praha a tak můžeme stanovit přesné a důvěryhodné trendy ve vývoji cen na základě různých parametrů. Samozřejmě se ceny mohou lišit z roku na rok, ale sezónní aspekt těchto dat (opakování školních prázdnin, události... z roku na rok) činí tyto statistiky poměrně spolehlivými.


Dobrá cena letu do Chorvatsko z Praha

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Dubrovnik v Chorvatsku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Dubrovnik je 6269 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Dubrovnik.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v pátek

vrať se v úterý

Analýza dat:

Vydejte se do Dubrovnik v Chorvatsku v září, abyste získali nejlepší cenu (5102 CZK , úspora 1168 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 6269 CZK ). Vyhněte se cestě v prosinci, který je statisticky nejdražší (8173 CZK , což je o 1904 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Dubrovnik a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Záhřebu v Chorvatsku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Záhřeb je 4163 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Záhřeb.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v středa

vrať se v sobota

Analýza dat:

Vydejte se do Záhřebu v Chorvatsku v lednu, abyste získali nejlepší cenu (3731 CZK , úspora 432 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 4163 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (4670 CZK , což je o 508 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Záhřeb a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Split v Chorvatsku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Split je 6091 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Split.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v úterý

vrať se v neděle

Analýza dat:

Vydejte se do Split v Chorvatsku v září, abyste získali nejlepší cenu (4823 CZK , úspora 1269 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 6091 CZK ). Vyhněte se cestě v prosinci, který je statisticky nejdražší (7335 CZK , což je o 1244 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Split a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Zadar v Chorvatsku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Zadar je 4391 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Zadar.

Pro získání nejlepší ceny...

vezměte přímý let

odjeďte v úterý

vrať se v čtvrtek

Analýza dat:

Vydejte se do Zadar v Chorvatsku v říjnu, abyste získali nejlepší cenu (1574 CZK , úspora 2818 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 4391 CZK ). Vyhněte se cestě v prosinci, který je statisticky nejdražší (7944 CZK , což je o 3554 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Zadar a další statistiky

Průměrná cena za měsíc za zpáteční let do Pule v Chorvatsku

Průměrná cena za zpáteční let Praha - Pula je 7868 CZK . Můžete zaplatit méně pomocí níže uvedené statistiky a výběrem měsíce odletu, kdy je cena obvykle nízká (viz graf níže). Pro více informací navštivte stránku o ceně letů Praha-Pula.

Pro získání nejlepší ceny...

vezmi let s mezipřistáním(i)

odjeďte v středa

vrať se v čtvrtek

Analýza dat:

Vydejte se do Pule v Chorvatsku v květnu, abyste získali nejlepší cenu (5457 CZK , úspora 2412 CZK ve srovnání s průměrnou cenou za rok, která je 7868 CZK ). Vyhněte se cestě v srpnu, který je statisticky nejdražší (7234 CZK , což je o -634.5 CZK více než průměrná cena).

Měsíční ceny podrobně pro Praha-Pula a další statistikyKdy koupit letenky do Chorvatsko (z Praha)?

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Dubrovnik

Cena letenek do Dubrovnik se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Dubrovnik v neděle. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Dubrovnik.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Dubrovnik v Chorvatsku 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 5026 CZK , což je 1244 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 9 až 10 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (-126.9 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Dubrovnik a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Záhřeb

Cena letenek do Záhřebu se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Záhřebu v sobota. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Záhřebu.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Záhřebu v Chorvatsku 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 3731 CZK , což je 432 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (407 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Záhřeb a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Split

Cena letenek do Split se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Split v středa. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Split.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Split v Chorvatsku 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 4518 CZK , což je 1574 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 6 až 7 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (863 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Split a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Zadar

Cena letenek do Zadar se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Zadar v pátek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Zadar.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Zadar v Chorvatsku 1 až 2 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 2107 CZK , což je 2285 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 10 až 11 měsíců předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (711 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Zadar a další statistiky

Nejlepší čas na koupi letenky Praha -> Pula

Cena letenek do Pule se mění v závislosti na tom, jak dlouho předem si rezervujete. Následující graf ukazuje průměrnou cenu letenek v závislosti na počtu měsíců před odletem. Dalším důležitým faktorem je den rezervace. Podle našich výpočtů je nejlepší si koupit letenku Praha do Pule v pátek. Pro více informací navštivte stránku kdy koupit letenky do Pule.

Analýza dat:

Kupte si letenku do Pule v Chorvatsku 2 až 3 měsíců před odletem, abyste získali nejlepší cenu (průměrná cena v tomto rozmezí je 5939 CZK , což je 1929 CZK úspora ve srovnání s celkovým průměrným cenou). Nepokupujte však letenku 0 až 1 měsíc předem, jinak zaplatíte vysokou cenu (-634.5 CZK více než průměrná cena).

Kdy koupit letenku Praha-Pula a další statistikyVyměnit měnu