Kdy jet do Lloret de Mar

Kdy je nejlepší časpro cestu do Lloret de Mar? Zde je několik informací, které vám pomohou při rozhodování:

  • Nejlepší měsíce pro dobré počasí v Lloret de Mar jsou Duben, Květen, červen, červenec, Srpen, Září, říjen a Listopad
  • V průměru jsou nejteplejší měsíce červenec a Srpen
  • Nejchladnější měsíce jsou Leden a únor
  • Nejlepší měsíce pro plavání jsou červen, červenec, Srpen a Září

Chcete-li získat úplné informace o klimatu a počasí v Lloret de Mar v konkrétním měsíci, klikněte na odpovídající řádek níže:

Leden 50°F/56°F
16%
1.5in
únor 50°F/56°F
14%
0.6in
Březen 54°F/59°F
17%
1.3in
Duben 58°F/63°F
19%
1.8in
Květen 63°F/68°F
20%
1.1in
červen 72°F/76°F
19%
1in
červenec 76°F/81°F
15%
0.9in
Srpen 77°F/81°F
16%
0.8in
Září 70°F/76°F
23%
1.6in
říjen 65°F/70°F
22%
1.8in
Listopad 58°F/63°F
19%
1.6in
Prosinec 52°F/58°F
8%
1in

Počasí a podnebí v Lloret de Mar

Nachází se na pobřeží Středozemního moře Katalánska, nedaleko Barcelony, krásné letovisko Lloret de Mar je oblíbeným cílem zahraničních turistů i Španělů, fanoušků pláže a slunce, jako v Salou. A je to pochopitelné, Lloret de Mar nabízí svým návštěvníkům uvolněný životní styl. Chladné noci v zimě, její měkké jarní dny, příjemné teplo za jasných letních dnů, to všechno jsou důvody, proč se turisté rozhodnou pro Lloret de Mar. Zvlášť, když slunce je stále přítomné i přes některé deštivé dny.

Podnebí Lloret de Mar v létě

Dlouhé trvání letní sezóny, od června do září, je jednou ze silných stránek Lloret de Mar, opakem léta v Bilbau a podobně jako v Madridu. Během této doby vám všechny klimatické podmínky umožní strávit nezapomenutelnou letní dovolenou: příjemné probuzení s rozbřeskem, ranní procházky nebo túry v pohodlném teple, koupání v teplém moři a relaxaci na slunci, ideální čas je uprostřed dne, i když někdy teplo dusí. Ve večerních hodinách máte jistotu, že si odpočinete v klidu, protože nebe je jasné a čiré.

Podnebí Lloret de Mar v zimě

V prosinci očekávejte osvěžující atmosféru. Tento pocit čerstvosti potrvá až do března. Toto období odpovídá zimě v Lloret de Mar. Naštěstí vliv Středozemního moře na klima znamená, že nejnižší teploty zřídka klesnou pod 10° C a sníh je velmi vzácný. Vlhkost je charakteristická pro středomořské klima, očekáváme i zde deštivé dny. Ale vlhkost v kombinaci s chladnými teplotami nemusí nutně hrát pro rekreanty. To je důvod, proč i přes relativní mírnost atmosféry jsou pláže často opuštěné.

Podnebí Lloret de Mar na jaře

Začátek dubna předurčuje další návrat pěkného počasí. Zatímco některá rána jsou stále mírná, v průběhu hodin příjemné teplo proniká atmosférou a trvá po zbytek dne. Nastal čas odložit teplé oblečení, teď je čas na letní oblečení, trička, šortky a žabky jsou trendy, zejména proto, že přechodné období mezi zimou a létem se zdá být krátké. Měsíc květen a první čtrnáct dní v červnu se hodí k využití pláže. Navíc pro ty, kteří se nechtějí ponořit do davu, je toto období dokonalé.

Podnebí Lloret de Mar na podzim

Na začátku podzimu si poslední turisté a opozdilci mohou užívat příjemné klimatické podmínky; tepla je vždy příjemné na schůzku a počasí v Lloret de Mar je nádherné. Toto přímořské letovisko umožňuje prodloužit dovolenou až do měsíce října. Musíte se čas od času připravit na deštivé epizody.

Lloret de Mar : El bon temps


Grafy: teplota a srážky v Lloret de Mar

Na grafech níže si můžete zobrazit průměrné sezónní hodnoty v Lloret de Mar – minimální a maximální venkovní teplotu, riziko a měsíční objem srážek, průměrné hodnoty denního sluneční svitu, teplotu moře, relativní vlhkost vzduchu za každý měsíc v roce.

Venkovní teplota

Srážky (dešťové srážky)

Denní sluneční hodiny

Teplota moře

Vlhkost vzduchuŠpanělsko: Mapa

Objeví se Lloret de Mar na mapě níže modrou ikonou. Ostatní města nebo místa ve Španělsku se na mapě objevují černým symbolem. Umístěte kurzor pro informace o klimatu.

Chargement en cours
Legenda: Lloret de Mar další místa

Důležitá města ve Španělsku

Zobrazit úplný seznam měst

Změna jednotek